Forum mobilnych technologii - Profesjonalna i darmowa pomoc, baza firmware i rom Samsung.Android, WP7, Windows Mobile - Aplikacje, tapety i gry.

[ALL] Samsung Mobile Firmware Downloader
09.04.2010, 10:32 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 09.04.2010 11:50 przez szpdarek.)
[ALL] Samsung Mobile Firmware Downloader
Samsung Mobile Firmware Downloader - aplikacja do pobieranie aktualnego oprogramowania dla niektórych modeli

więcej informacji autor quattro formaggi podaje na modaco.com:

Zaloguj się lub zarejestruj, aby zobaczyć ukrytą zawartość tematu. | Please login or register to view this content.
Załóż konto już dziś! Kliknij tutaj. Rejestracja jest darmowa i zajmie Ci nie więcej niż 30 sekund. | Create a Free Account!

przed instalacją trzeba zamontować:
1. Net Framework 3.5 SP1
2. poprawkę NDP35SP1-KB958484-x86 (ta wersja dla "zwykłego" XP)

Pozdrawiam

Przepis na sukces w Omni 2: |1|*2767*3855# - twardy reset |2|Format Moja Pamięć (fat32 pod PC) |3| Wgraj nowy ROM |4| *2767*2878# - ustawienia fabryczne

|| Pierwsze kroki z Windows Mobile || [I8000]Dobre rady i instrukcje || Omnia - Instrukcja wgrywania romu

09.04.2010, 17:48
RE: [ALL] Samsung Mobile Firmware Downloader
a ja juz czytałem o tym downloaderze jak mi się zdaje w oficjalnych papierach samsunga.. muszę się tylko upewnić

ANm 2.0 - z400 mod
zalany telefon - poradnik | rozbieranie telefonu - poradnik

10.04.2010, 07:09 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 10.04.2010 07:10 przez szpdarek.)
Witam!

Program działa wyśmienicie!

Jeżeli serwer nie jest przepełniony to łączy się za pierwszym razem - czyli nastała nowa epoka jeżeli chodzi o aktualizacje.

Pozdrawiam

Przepis na sukces w Omni 2: |1|*2767*3855# - twardy reset |2|Format Moja Pamięć (fat32 pod PC) |3| Wgraj nowy ROM |4| *2767*2878# - ustawienia fabryczne

|| Pierwsze kroki z Windows Mobile || [I8000]Dobre rady i instrukcje || Omnia - Instrukcja wgrywania romu
10.04.2010, 16:41
A mi program nie chce działać. Mam Win7 i jak nacisną przycisk Search to wyskakuje okienko tak jak na screenie.
Prubowałem zainstalować .NET Framework ale mi sie nie udało:/ Co jest nie tak?

Załączone pliki Miniatury

10.04.2010, 17:15
Jak nie zainstalowałeś NET Framework to jak ma działać ten program?

Pozdrawiam

11.04.2010, 13:24 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 11.04.2010 13:30 przez fragile.)
Witam,

czy spotkaliście się z ograniczeniem, jeśli chodzi o ilość pobrań FW w ciągu doby ?

Niestety, w moim przypadku, każda próba pobrania kończy się komunikatem :

İmage

IP mam stałe, nic jeszcze nie ściągnąłem, a program twierdzi, że wykorzystałem limit i zaprasza jutro :huh:

Pozdrawiam.

EDIT:
Na pierwsze pytanie sam sobie odpowiadam :

Cytat:Important Notes:
- The attached program may include bugs or not function as expected on every platform. Feel free to report bugs and in case the program doesn't work at all, try to install it on a different computer.
- Samsung Mobile servers may be slow in responding or may be unavailable. Please be patient, wait a while and try again.
- Firmware download is limited to 1 firmware per day & computer. Don't waste your limit by downloading firmware you won't need.

problem w tym jak pisałem powyżej - nic nie ściągnąłem, a program twierdzi że wykorzystałem limit.

Przeraża mnie fakt, że ludzie, którzy wypisują brednie w Internecie nie są wirtualni...
12.04.2010, 13:41
Witam wszystkich.

Czy można prosić szczęśliwych posiadaczy o wystawienie tego na świstaku, megauloadzie lub reactorze ?
z góry dziękuję.
12.04.2010, 13:53
(12.04.2010 13:41 )awgan napisał(a):  Witam wszystkich.

Czy można prosić szczęśliwych posiadaczy o wystawienie tego na świstaku, megauloadzie lub reactorze ?
z góry dziękuję.

Proszę, MegaUpload:
Zaloguj się lub zarejestruj, aby zobaczyć ukrytą zawartość tematu. | Please login or register to view this content.
Załóż konto już dziś! Kliknij tutaj. Rejestracja jest darmowa i zajmie Ci nie więcej niż 30 sekund. | Create a Free Account!

* Firmwares / Tools *
İmage

12.04.2010, 14:28 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 12.04.2010 14:29 przez Kefu.)
(10.04.2010 16:41 )sleven napisał(a):  A mi program nie chce działać. Mam Win7 i jak nacisną przycisk Search to wyskakuje okienko tak jak na screenie.
Prubowałem zainstalować .NET Framework ale mi sie nie udało:/ Co jest nie tak?

musisz zarejestrować plik dll
odpal Wiersz polecenia
tam wklep lokalizację gdzie zainstalowałeś Samsung Mobile Firmware Downloader, czyli np:
C:\Program Files\Quattro Formaggi\Samsung Mobile Firmware Downloader\
i dodaj taki wpis :
C:\Program Files\Quattro Formaggi\Samsung Mobile Firmware Downloader\regsvr32 FUSCrypt.dll Wink
13.04.2010, 23:38
Wklepałem polecenie tak jak napisałeś (mam taką samą ścierzkę do programu), wywaliło komunikat, że ścierzka c:\program nie jest rozpoznawanym plikiem wykonawczym czy jakoś tak:/

Podziel się
Link tematu:
BBCode:
HTML:
Pokaż wersję do druku Wyślij ten wątek znajomemu Subskrybuj ten wątek