Forum mobilnych technologii - Profesjonalna i darmowa pomoc, baza firmware i rom Samsung.Android, WP7, Windows Mobile - Aplikacje, tapety i gry.

[F480] Ikona koguta
06.01.2010, 17:02 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 06.01.2010 17:03 przez venome99.)
[F480] Ikona koguta
Po wymianie wyświetlacza z jego lewej strony wyskoczyła ikona, tak jakby kogut policyjny albo od karetki. Dodam tylko ze podobno mocno nim rzucałem o ziemie w nowy rok. Jak się tego pozbyć ??
ok, już wiem jest to chyba problem z zasięgiem

06.01.2010, 18:44
RE: [F480] Ikona koguta
(06.01.2010 17:02 )venome99 napisał(a):  ikona, tak jakby kogut policyjny albo od karetki.

Taka ikonka w Samsungach z reguły oznacza, że masz włączoną obsługę połączeń alarmowych ( ukryte połączenie pod wskazany uprzednio numer w sytuacji zagrożenia ), ale z reguły robi się w ustawieniach, a nie rzucając o ziemię Tounge

Przeraża mnie fakt, że ludzie, którzy wypisują brednie w Internecie nie są wirtualni...

Podziel się
Link tematu:
BBCode:
HTML:
Pokaż wersję do druku Wyślij ten wątek znajomemu Subskrybuj ten wątek

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Nasze forum wykorzystuje pliki cookies więcej informacji znajdziesz tutaj.

Znaki towarowe oraz zdjęcia publikowane przez administrację są własnością poszczególnych firm i portali. Publikacja ich ma na celu wyłącznie przekazanie informacji i nie ma charakteru zarobkowego. Treści publikowanych wypowiedzi na łamach forum czy komentarze są własnością ich autorów i administracja nie ponosi odpowiedzialności prawnej za użyte tam znaki towarowe oraz obrazy/zdjęcia. Administracja forum samsung-mobile.com.pl nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne szkody powstałe w wyniku użytkowania jakichkolwiek materiałów ukazujących się na łamach witryny.

Polecane strony: JakaLodowkeKupic.pl | NajlepszaLodowka.pl | NagrodaJestTwoja.pl | OdbierzNagrode.pl

Top MyBB PL