Forum mobilnych technologii - Profesjonalna i darmowa pomoc, baza firmware i rom Samsung.Android, WP7, Windows Mobile - Aplikacje, tapety i gry.

[F480V] Blokowanie połączeń przychodzących
16.05.2010, 22:17
[F480V] Blokowanie połączeń przychodzących
Witam wszystkich!
Chciałabym się dowiedzieć w jaki sposób (i czy to w ogóle możliwe) mogę stworzyć listę numerów zablokowanych. Nie chcę by konkretne numery(osoby) mogły się ze mną połączyć...
A może opcja stworzenia grupy, która będzie mogła dodzwonić się do mnie?
SW VER - F480BUHG3 - VODAFONE
Proszę o podpowiedzi.

17.05.2010, 00:39 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 17.05.2010 00:44 przez netis7.)
RE: [F480V] Blokowanie połączeń przychodzących
W moim S8300 jest możesz zrobić czarną listę:

Cytat:Ustawienia -> Ustawienia aplikacji -> Połączenia -> Wszystkie połączenia > Autom. odrzucanie

Telefony są pokrewne, więc też powinieneś coś takiego miećSmiling
17.05.2010, 18:54 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 17.05.2010 18:55 przez m_taw.)
Dzięki za odp. ale niestety nie mam takiej opcji... Ustawienia->ust. aplikacji-> i tam tylko kontakty, wiadomości, kalendarz, aparat, kamera, media i przeglądarka. Za to w ustawieniach połączeń mogę wyłączyć/włączyć wszystkie przychodzące, a tego nie chcę.
17.05.2010, 20:02
Nie dam sobie teraz głowy uciąć, bo F480 dawno nie używałem, ale swego czasu też budowałem listę zablokowanych numerów. Wchodzisz w spis połączeń i szukaj w opcjach danego numeru "Dodaj do listy zablokowanych" czy coś w ten deseń. Jeśli chodzi o wyświetlenie wszystkich zablokowanych numerów, to tutaj czeka Cię wycieczka po menu, sam nigdy nie pamiętam gdzie to jest zaszyte.

17.05.2010, 22:13
Wchodzisz w ustawienia->ustawienia połączeń->wszystkie połączenia->Automatyczne odrzucanie.
Tutaj ustawiasz uaktywnij i wchodzisz w listę odrzuconych klikasz opcje i utwórz.
Mam F480 z softem F48HCAIA2.
18.05.2010, 08:49
Dzięki wielkie chłopaki Smiling
Teraz to takie oczywiste... Eng. menu i troszkę się zakręciłam. Oba sposoby są OkSmiling
19.05.2010, 18:37
Witam Smiling Czy to ustawienie blokuje tylko połączenia czy także wiadomości sms przychodzące z niechcianego numeru?
20.05.2010, 09:13
Blokowane są tylko połączenia, sms-y niestety dochodzą. Z tym, że wysyłający (zablokowany) nie dostaje raportu o dostarczonej wiadomości. Być może jest to zależne od sieci, u mnie O2 - Vodafone i raporty nie dochodząSmiling

Wspieram akcję "Promujemy wartościowe posty"(Kliknij po więcej informacji...)

20.05.2010, 11:47
Dziękuję za informację Smiling
28.07.2013, 22:26 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 28.07.2013 22:29 przez robertoks.)
(17.05.2010 00:39 )netis7 napisał(a):  W moim S8300 jest możesz zrobić czarną listę:

Cytat:Ustawienia -> Ustawienia aplikacji -> Połączenia -> Wszystkie połączenia > Autom. odrzucanie

Telefony są pokrewne, więc też powinieneś coś takiego miećSmiling

mnie pomogła ta informacja..DZIĘKI netis

Podziel się
Link tematu:
BBCode:
HTML:
Pokaż wersję do druku Wyślij ten wątek znajomemu Subskrybuj ten wątek

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Nasze forum wykorzystuje pliki cookies więcej informacji znajdziesz tutaj.

Znaki towarowe oraz zdjęcia publikowane przez administrację są własnością poszczególnych firm i portali. Publikacja ich ma na celu wyłącznie przekazanie informacji i nie ma charakteru zarobkowego. Treści publikowanych wypowiedzi na łamach forum czy komentarze są własnością ich autorów i administracja nie ponosi odpowiedzialności prawnej za użyte tam znaki towarowe oraz obrazy/zdjęcia. Administracja forum samsung-mobile.com.pl nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne szkody powstałe w wyniku użytkowania jakichkolwiek materiałów ukazujących się na łamach witryny.

Polecane strony: JakaLodowkeKupic.pl | NajlepszaLodowka.pl | NagrodaJestTwoja.pl | OdbierzNagrode.pl

Top MyBB PL