Forum mobilnych technologii - Profesjonalna i darmowa pomoc, baza firmware i rom Samsung.Android, WP7, Windows Mobile - Aplikacje, tapety i gry.

[GT-B2710] Podłączenie do komputera
13.11.2011, 18:12 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 14.11.2011 00:33 przez elroyalo.)
[GT-B2710] Podłączenie do komputera
Witam,

mam problem jak kolega w w tym wątku. Tyle że u mnie sprawa wygląda inaczej trochę.

1/ zainstalowałam program Kies ze strony Samsunga ( przy włączonym antywirusie), i przy próbie podłączenia nic nie wyszło poza irytującym komunikatem - Łączenie.

2/ taka sytuacja trwałą ok parę dni, więc pomyślałam iż to wina kabla (od nokii E66 - tylko taki mam na to dziwne złącze a z telefonem nie dostałam) i ta mała wtyczka ma za dużo plastiku, to zeskrobałam ostrożnie nożem ( i jak się później okazało i ten zabieg nic nie pomógł). W między czasie pojawiła się nowa wersja programu Kies, (pomyślałam iż to rozwiąże problem - ale to był tylko zmarnowany czas).

3/ telefon do Obsługi Samsung Polska i po ok 5 minutowym oczekiwaniu i wyjaśnieniu, Pani poinformowała mnie, iż winny jest mój program antywirusowy i następnym razem mam go wyłączyć. Zdziwiło mnie to, ale zrobiłam jak Pani radziła, ale nic to nie dało. I Pani powiedziała też iż przedtem należy odinstalować i zainstalować na nowo Kies ( przy wyłączonym antywirusie) i będzie OK. Nie było, Jak wcześniej nie łączyło, tak nie łączyło.

4/ Próbowałam nawet kilka razy rozwiązać problem "problemy z połączeniem" i postępować zgodnie z informacjami, co skutkowało tylko ściągnięciem sterownika i niczym innym, jak się nie łączyło, tak się nie łączy.

I co teraz mam zrobić ? Co możecie doradzić ? Jakieś pomysły oraz sugestie ?

13.11.2011, 18:55
RE: Podłączenie GT-B2710 do komputera
Mnie łączy z internetem ale tylko za pierwszym razem , po rozłączeniu i próbie ponownego połączenia wyświetla komunikat o treści:"Błąd 619:Nie można ustanowić połączenia ze zdalnym komputerem dlatego port używany do tego połączenia został zamknięty"
13.11.2011, 18:59
To nie jest odpowiedź na moje pytanie, MaciejB, ty po prostu dodałeś do mojego kolejne. A co z odpowiedzią na moje pytanie ? Hmmm ?
13.11.2011, 19:04
A masz w "Centrum sieci i udostępniania" w windowsie dodane połączenie z swoim telefonem?
13.11.2011, 19:17
A co ma Sieć do podłączenia telefonu przez USB? Musiałabym poszukać tego w Viście a teraz z pamięci nie powiem gdzie to jest i jakie opcje są włączone.
14.11.2011, 00:24
Hejka. Miałem podobny problem. wszedłem do ustawień serwisowych ; *#197328640# »9 common »6 usb config i zaznaczam pozycję 1 samsung usb. wychodzisz z ustawień i uruchamiasz ponownie tel.
14.11.2011, 00:39
A czy to nie wpłynie na utratę gwarancji ?
14.11.2011, 00:42
RE: [GT-B2710] Podłączenie do komputera
Zobacz też menu>ustawienia>ustawienia usb powinno być oczywiście "samsung kies" lub "pytaj przy połączeniu"

14.11.2011, 00:53
tego niewiem ale u mnie po tej zmianie wszystko chodzi ok. W jakiej sieci masz telefon.
14.11.2011, 20:12
Telefon jest w play.

Podziel się
Link tematu:
BBCode:
HTML:
Pokaż wersję do druku Wyślij ten wątek znajomemu Subskrybuj ten wątek

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Nasze forum wykorzystuje pliki cookies więcej informacji znajdziesz tutaj.

Znaki towarowe oraz zdjęcia publikowane przez administrację są własnością poszczególnych firm i portali. Publikacja ich ma na celu wyłącznie przekazanie informacji i nie ma charakteru zarobkowego. Treści publikowanych wypowiedzi na łamach forum czy komentarze są własnością ich autorów i administracja nie ponosi odpowiedzialności prawnej za użyte tam znaki towarowe oraz obrazy/zdjęcia. Administracja forum samsung-mobile.com.pl nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne szkody powstałe w wyniku użytkowania jakichkolwiek materiałów ukazujących się na łamach witryny.

Polecane strony: JakaLodowkeKupic.pl | NajlepszaLodowka.pl | NagrodaJestTwoja.pl | OdbierzNagrode.pl

Top MyBB PL