Forum mobilnych technologii - Profesjonalna i darmowa pomoc, baza firmware i rom Samsung.Android, WP7, Windows Mobile - Aplikacje, tapety i gry.

PLUS - Konfiguracja MMS/GPRS/WAP
05.12.2009, 00:26 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 05.12.2009 00:26 przez elroyalo.)
PLUS - Konfiguracja MMS/GPRS/WAP
Konfiguracja WAP:

Ustawienia dla GPRS
• APN wap.plusgsm.pl
• Nazwa uzytkownika nic nie wpisujemy
• Haslo nic nie wpisujemy
• Adres IP 212.2.96.16
• Adres strony glownej http://wap.plusgsm.pl/

Ustawienia dla CSD oraz HSCSD
• Numer Dial-UP +48601100234
• Nazwa uzytkownika plusgsm
• Haslo plusgsm
• Adres IP 212.2.96.16
• Adres strony glownej http://wap.plusgsm.pl/

Konfiguracja MMS:

Konta danych
• Typ konta : GPRS:dane
• Nazwa : MMS GPRS
• APN : mms.plusgsm.pl
• ID uzytkownika : brak
• Haslo : brak

Profile WAP
• Nazwa : MMS WAP
• Polacz przez : MMS GPRS
• Adres IP : 212.2.96.16
• ID uzytkownika : brak
• Haslo : brak
• Tryb danych : kontrolowany
• Zabezpieczenia : wylaczone
• Pokaz obrazy : wlaczono

Opcje dla telefonow "single stack" - TCP/IP only
• Serwer wiadom:
• Adres : http://mms.plusgsm.pl:8002
• Profil WAP : MMS WAP

dzwonię tylko ze stacjonarnego

12.06.2010, 00:10 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 12.06.2010 00:11 przez kwl.)
RE: PLUS - Konfiguracja MMS/GPRS/WAP
Mam problem z MMS. Mam ustawienia domyślne i nie ściąga wiadomości z serwera ani ich nie wysyła. Mam telefon w plusie. Czy może jest coś co przeoczyłem? Próbowałem ustawić parametry jak w poście powyżej, ale nic to nie dało :/ Ma ktoś jakiś pomysł?
Telefon mam Samsung b5310 Corby Pro
12.06.2010, 09:10
(12.06.2010 00:10 )kwl napisał(a):  Mam problem z MMS. Mam ustawienia domyślne i nie ściąga wiadomości z serwera ani ich nie wysyła. Mam telefon w plusie. Czy może jest coś co przeoczyłem? Próbowałem ustawić parametry jak w poście powyżej, ale nic to nie dało :/ Ma ktoś jakiś pomysł?
Telefon mam Samsung b5310 Corby Pro

Spróbuj skorzystać z tego adresu:
Zaloguj się lub zarejestruj, aby zobaczyć ukrytą zawartość tematu. | Please login or register to view this content.
Załóż konto już dziś! Kliknij tutaj. Rejestracja jest darmowa i zajmie Ci nie więcej niż 30 sekund. | Create a Free Account! Wybierasz 1 pozycję, czyli konfiguracja i postępujesz zgodnie ze wskazówkami.

Wspieram akcję "Promujemy wartościowe posty"(Kliknij po więcej informacji...)
12.06.2010, 14:26
Używałem tej strony i wszystko w telefonie się ustawia. Problem w tym, że jak wysyłam mms to pojawia się komunikat, że jest błąd wysyłania i sieć jest niedostępna. Sprawdzałem czy profil w telefonie jest dobrze wybrany i wszystko wygląda dobrze.

Podziel się
Link tematu:
BBCode:
HTML:
Pokaż wersję do druku Wyślij ten wątek znajomemu Subskrybuj ten wątek

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Nasze forum wykorzystuje pliki cookies więcej informacji znajdziesz tutaj.

Znaki towarowe oraz zdjęcia publikowane przez administrację są własnością poszczególnych firm i portali. Publikacja ich ma na celu wyłącznie przekazanie informacji i nie ma charakteru zarobkowego. Treści publikowanych wypowiedzi na łamach forum czy komentarze są własnością ich autorów i administracja nie ponosi odpowiedzialności prawnej za użyte tam znaki towarowe oraz obrazy/zdjęcia. Administracja forum samsung-mobile.com.pl nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne szkody powstałe w wyniku użytkowania jakichkolwiek materiałów ukazujących się na łamach witryny.

Polecane strony: JakaLodowkeKupic.pl | NajlepszaLodowka.pl | NagrodaJestTwoja.pl | OdbierzNagrode.pl

Top MyBB PL