Forum mobilnych technologii - Profesjonalna i darmowa pomoc, baza firmware i rom Samsung.Android, WP7, Windows Mobile - Aplikacje, tapety i gry.Samsung Chat 335
14.06.2013, 14:45
Post: #1
Samsung Chat 335
Witam!

Mam pewien denerwujący problem z kartą pamięci w telefonie Samsung Chat 335. Wszystko zawsze działało sprawnie, aż do dzisiaj, gdy wyskoczyła mi informacja : "Karta pamięci nierozpoznana. Konieczne formatowanie". W takim razie weszłam w ustawienia --> pamięć --> karta pamięci. Po wejściu rzecz jasna wszystko było wiadome. Maksimum : 0 kB Dostępne : 0 kB. Kiedy kliknęłam w Format tel. karze mi wpisać - Hasło telefonu.
Nie mam pojęcia co to takiego. Nigdy nie wpisywałam żadnego hasła, nie ustawiałam nic, a tu takie coś. Wpisywałam już różne cyfry, np. 0000, 1111, itp. itd. I nic. Nic nie wchodzi.

Czy ktoś zna może to hasło? Ma ten tel. i wie, co jest grane? Wszystko mi przepadło z dnia na dzień. I zdaję sobie sprawę, że nie powróci nawet z formatem, ale jeśli sformatuję to dobrze dla karty. Będę mogła spokojnie wszystko wgrywać. Bardzo proszę o pomoc, będę wdzięczna Smiling
Cytuj
Podziel się
Link tematu:
BBCode:
HTML:
Pokaż wersję do druku Wyślij ten wątek znajomemu Subskrybuj ten wątekUżytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości


Nasze forum wykorzystuje pliki cookies więcej informacji znajdziesz tutaj.

Znaki towarowe oraz zdjęcia publikowane przez administrację są własnością poszczególnych firm i portali. Publikacja ich ma na celu wyłącznie przekazanie informacji i nie ma charakteru zarobkowego. Treści publikowanych wypowiedzi na łamach forum czy komentarze są własnością ich autorów i administracja nie ponosi odpowiedzialności prawnej za użyte tam znaki towarowe oraz obrazy/zdjęcia. Administracja forum samsung-mobile.com.pl nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne szkody powstałe w wyniku użytkowania jakichkolwiek materiałów ukazujących się na łamach witryny.


Polecane strony: JakaLodowkeKupic.pl | NajlepszaLodowka.pl | NagrodaJestTwoja.pl | OdbierzNagrode.pl

Top MyBB PL