Forum mobilnych technologii - Profesjonalna i darmowa pomoc, baza firmware i rom Samsung.Android, WP7, Windows Mobile - Aplikacje, tapety i gry.

[X680] Jak zgrać zdjęcia na komputer ?!
30.06.2009, 11:56 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 30.06.2009 12:29 przez miloo1981.)
[X680] Jak zgrać zdjęcia na komputer ?!
Witam wszystkich to mój pierwszy post i nie wiem czy w odpowiednim działe, jeśli nie to przepraszam Tounge

Problem mój polega na tym, ze nie wiem co dokładnie mam zainstalować i w jakiej kolejności aby komputer czytał/łączył się z komórką.
Bardzo prosiłbym o podanie nazw lub linków programów.
POZDRAWIAM I Z GÓRY DZIĘKUJE ZA POMOC!

Przeniosłem post do odpowiedniego działu, następnym razem skorzystaj z pomocy SAM-a żeby dowiedzieć się do jakiej platformy należy Twój telefon, i w odpowiednim dziale pisać posty. Miloo1981

30.06.2009, 12:05 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 30.06.2009 12:13 przez elroyalo.)
RE: [X680] Jak zgrać zdjęcia na komputer ?!
Samsung PC Studio i sterowniki USB
wszystko jest do pobrania ze strony samsunga
Zaloguj się lub zarejestruj, aby zobaczyć ukrytą zawartość tematu. | Please login or register to view this content.
Załóż konto już dziś! Kliknij tutaj. Rejestracja jest darmowa i zajmie Ci nie więcej niż 30 sekund. | Create a Free Account!

edit: nawet nie zdążyłem przenieść Tounge

znalazłem też taki poradnik:
Cytat:1) SGH-X680 Samsung PC Studio PIMS (ver.II 2.0) - czyli program odpowiadajacy za przesylanie plikow
2) SGH-X680 Samsung PC Studio USB Driver (ver.II 2.0) - czyli program do obslugi kabla

kolejnosc instalacji:
- podlaczenie kabla pod port USB w komputerze
- podlaczenie telefonu pod kabel
- instalacja pozycji 2 z powyzszej listy (czyli drivery US
* podczas instalacji windows kilka razy stwierdza, ze sterowniki nie sa podpisane cyfrowo. nie nalezy sie tym zniechecac, tylko klikac "instaluj mimo wszystko" (lub cos analogicznego)
- restart komputera
- system operacyjny ponownie bedzie "krecil nosem" na niepodpisane sterowniki. ponownie trzeba pozwolic mu na ich instalacje.
- instalacja pozycji 1 z powyzszej listy, czyli programu obslugujacego przesyl danych
- restart komputera i w sumie komputer jest gotowy do przesylanai danych.
jesli nie bedzie chcial sie polaczyc, nalezy kliknac file -> setup tam odhaczyc "automatic" i wybrac dostepny port oznaczony nazwa kabla

dzwonię tylko ze stacjonarnego

Podziel się
Link tematu:
BBCode:
HTML:
Pokaż wersję do druku Wyślij ten wątek znajomemu Subskrybuj ten wątek

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Nasze forum wykorzystuje pliki cookies więcej informacji znajdziesz tutaj.

Znaki towarowe oraz zdjęcia publikowane przez administrację są własnością poszczególnych firm i portali. Publikacja ich ma na celu wyłącznie przekazanie informacji i nie ma charakteru zarobkowego. Treści publikowanych wypowiedzi na łamach forum czy komentarze są własnością ich autorów i administracja nie ponosi odpowiedzialności prawnej za użyte tam znaki towarowe oraz obrazy/zdjęcia. Administracja forum samsung-mobile.com.pl nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne szkody powstałe w wyniku użytkowania jakichkolwiek materiałów ukazujących się na łamach witryny.

Polecane strony: JakaLodowkeKupic.pl | NajlepszaLodowka.pl | NagrodaJestTwoja.pl | OdbierzNagrode.pl

Top MyBB PL