Forum mobilnych technologii - Profesjonalna i darmowa pomoc, baza firmware i rom Samsung.Android, WP7, Windows Mobile - Aplikacje, tapety i gry.


samsung-mobile.com.pl
Forum jest aktualnie zamknięte. Poniżej znajduje się powód podany przez administratora.
The end..
This is the end, beautiful friend
This is the end, my only friend, the end
Of our elaborate plans, the end
Of everything that stands, the end
Zdecydowanie koniec nastąpił już dawno.


Jako administrator chciałbym podziękować wszystkim, którzy przyczynili się do rozwoju tego projektu, a szczególnie tym, którzy pomogli przenieść stare forum na nowe i kontynuować przez kilka lat naszą wspólną przygodę.
Dziękuję:
szpdarek, elroyalo, misiio, Przekret, daro_cool, fragile oraz wszytkim tym, których nie wymieniłem a przycznili się do rozwoju tego projektu.
R.I.P. tym razem oficjalnie.


Nasze forum wykorzystuje pliki cookies więcej informacji znajdziesz tutaj.

Znaki towarowe oraz zdjęcia publikowane przez administrację są własnością poszczególnych firm i portali. Publikacja ich ma na celu wyłącznie przekazanie informacji i nie ma charakteru zarobkowego. Treści publikowanych wypowiedzi na łamach forum czy komentarze są własnością ich autorów i administracja nie ponosi odpowiedzialności prawnej za użyte tam znaki towarowe oraz obrazy/zdjęcia. Administracja forum samsung-mobile.com.pl nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne szkody powstałe w wyniku użytkowania jakichkolwiek materiałów ukazujących się na łamach witryny.


Polecane strony: JakaLodowkeKupic.pl | NajlepszaLodowka.pl | NagrodaJestTwoja.pl | OdbierzNagrode.pl

Top MyBB PL