samsung-mobile.com.pl

Pełna wersja: [I8000] przyklejona szyba do panelu dotykowego?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
witam! mam pytanie, na szybce telefonu mam kilka rys i chciałem wymienić samą szybkę ponieważ panel dotykowy działa bez problemu, w serwisie powiedzieli mi ze szybka jest przyklejona do panelu dotykowego, wiec mam pytanie, jak oni czyszczą kurz z pod szybki skoro jest przyklejona, naprawdę to mi nie daje spokoju, będę wdzięczny za odpowiedz
nie czyszczcza :> wymieniaja calosc.
nie wymieniają, oddawałem niedawno na gwarancje i napisano ze także wyczyścili kurz pod wyświetlaczem a gwarantuje ze mam ciągle ten sam... dlatego to mnie interesuje...
Jak rozbierzesz cały telefon i wyjmiesz amoleda dostaniesz się do digitalizera, nie sądze zeby on odklejał sie od ekranu, bo on musi z nim stanowić jedność, wpisz sobie omnia 2 digitalizer i pooglądaj fotki. IMO mogli wyczyścić kurz z tej właśnie warstwy między digitalizerem a amoledem a nie między szybką a digitalizerem.
Poniewaz mam również porysowaną szybke (taki tel kupiłem) to chciałbym się dowiedzieć czy może da się ją jakoś wypolerować, bądź zlecić komuś taką pracę. Wolno robić tego typu rzeczy z ekranami dotykowymi? A może proszki do polerowania dostępne na aukcjach wystarcza mi do tego celu. Proszę o odpowiedź. Pozdrawiam
Ps. Po takiej polerce chciałbym oczywiście użyć od razu foli ochronnej.
nie polecam, to nie szkło a miekki platik, cięzko będzie ją dopolerowac po uzyciu pasty polerskiej jeśli ją zmatowisz. Poza tym mocny nacisk polerowania może uszkodzic warstwę dotykową. Lepiej już wymieć całość i nakleić folię.
stn dobrze radzi... koszt nowej szybki z digitalizerem to ok. 80-100 plus ewentualne koszty wymiany w serwisie jeżeli nie czujesz się na siłach.
Ostatecznie kupiłem za 10zł folie na wyświetlacz i użyłem ją bez zmiany szybki (wcześniej przemyłem szybkę alkoholem). Powiem wam że 90% zarysowań zniknęło pod folią. Te które pozostały zmniejszyły się jakby i nie są uciążliwe. Tymczasem pozostanę przy tym rozwiązaniu. Pozdrawiam
Ja dwa dni temu rozebrałem swoją O2, wyczyściłem z kurzu pod wyświetlaczem i chodzi jak marzenie. Potrzebujecie do tego tylko wkrętaki zegarmistrzowskie (do kupienia nawet w sklepach "po 5 złotych"), irchę i trochę cierpliwości i doświadczenia. Poszło łatwiej niż przy O1 Tounge
Przekierowanie