samsung-mobile.com.pl

Pełna wersja: [GT-S5230] instalacja Windows Mobile w telefonie
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam wszystkich Smiling
Jestem nowym userem i chcę się z wszystkimi przywitać Wink
A więc mam pytanie. Czy na Avilkę jest możliwość zainstalowania WM?
Kumpel mówił że mógłby spróbować ale nie gwarantuje niczego.
Z góry dzięki za odpowiedź Wink

//elroyalo: precyzuję nazwę wątku
Witaj;
Avila pracuje na całkiem innej platformie - qualcomm, tak więc zainstalowanie Windows Mobile nie jest możliwe.
Aha no dzięki za odpowiedź.
Myślałem że to możliwe ponieważ posiadam telefon mda compact. Na nim był WM2003 se. Ale znudził mi się i na własną rękę zainstalowałem WM 6.1 chociarz na każdym foum na jaki byłem mówiono że to nie możliwe. I o dziwo działa jak złoto. Dla nie dowiarków mogę wstawić kilka fot Wink
Tak, ale zauważ że Twój MDA pracuje na platformie Windows Mobile i przy odrobinie szczęścia WM2003<->WM6.1 mogą chodzić zamiennie, jednak obracamy się cały czas wokół jednej platformy, a Avila to zupełnie inna bajka...Smiling
Tak ale wolałem się upewnić Wink No trudno wytrzymam z Avlią bo telefonik jest niczego sobie, a za rok albo dwa kupię coś z coś z cudów HTC Big Grin dobra dzięki. Temat do zamknięcia.
(25.10.2009 14:07 )misiio napisał(a): [ -> ]Avila pracuje na całkiem innej platformie - qualcomm, ...

Wg instrukcji serwisowej zastosowano w Avili chipset firmy
Broadcom. Myślałem, pewnie błędnie, że platforma jest związana z
chipsetem. Mógłbyś mi to wyjaśnić? Słabo się na razie w tym orientuję.
Przekierowanie